Регистрация || Забыли?


Веб дизайнер Веб дизайнер Веб дизайнер

 
 
 

 

 

 

Школа

 

 

 

Студія сучасного танцю «АЛЬЯНС», заснована в 1999 році, є одним із фундаторів сучасного танцю в Чернігові. За вагомий внесок у розвиток культури, високий художній рівень та виконавську майстерність студії сучасного танцю «АЛЬЯНС» було присвоєне звання ЗРАЗКОВИЙ колектив!

  

В творчому багажі педагогів та вихованців за 18 років активної діяльності - сотні дипломів та кубків за перемоги та призові місця на всеукраїнських та міжнародних фестивалях й конкурсах, але головною метою, вважаємо, фізичний та особистісний розвиток кожної дитини. В студії відсутній розподіл на «здібних» і «не здібних», талановитих чи не дуже, всі учні виступають на сцені, беруть участь у концертах та фестивалях. 

 

Навчання відбувається в усіх вікових групах:

бейбі 3- 4 роки

дошкільнята 5 - 6 років

молодша група 7 - 9 років

середня група 10 – 13 років

старша група 14-16 років

студенти 17 років та старша

група для дорослих

 

В програмі навчання – різні стилі сучасного танцю: хіп-хоп, брейк-данс, контемп, а також велика увага приділяється загально фізичній підготовці, основам гімнастики та акробатики.

Формуючи тілесну культуру танцю, виконуються такі завдання фізичного розвитку, як: оптимізація рухової активності, вдосконалення статури, розвиток координації, підвищення функціональних можливостей організму та гармонійний розвиток його фізіологічних функцій, зміцнення та збереження здоров’я.

Робота в команді формує у дітей такі цінні якості, як цілеспрямованість, наполегливість, відповідальність, вміння ставити цілі та досягати їх, а регулярні виступи на сцені розвивають артистизм, впевненість в своїх силах, рішучість, сміливість, що має позитивний вплив на формування особистісного потенціалу дитини.

Як вид мистецтва, саме танець дає можливість виразити своє «Я», розкрити свою індивідуальність, передати засобами рухів свої почуття, настрій, думки, «виплиснути» негативні емоції, зарядитися позитивом та отримати яскраві враження від досягнення успіхів в колективі ровесників!

  

 

 
   

 

Школа

   

 

  

 

 Вихованці студії сучасного танцю "АЛЬЯНС" - переможці та призери всеукраїнських та міжнародних фестивалів "Крок до зірок" (м. Київ), "Черноморские игры" (м. Скадовськ), "Танцующий бриз" (м. Керч), "Бегущие по волнам" (м. Євпаторія), " ART Весна" (м. Київ), "DANCE+" (м.Київ), "Київська муза" (м.Київ), "NeprostoТАНЦІ" (м.Харьків), "Киммерийские зори" (м .Керч), "Art Talent fest", (м. Київ), "Зіркове дитинство" (м. Київ), "Dance galaxy" (Кирилівка) , "Adrenalin fest" (м. Київ), "Kherson Art fest" (м. Херсон), "Kiev Art Time" (м. Київ), "Столиця запрошує" (м. Київ), "Кубок Украины по танцевальному шоу" (м. Одеса), "Планета" (м. Чернігів), "Kiev Art Fest" (м. Київ), "Терпсихора" (м. Чернігів), "Ukrainian Dance Championship", (м. Київ), "The Challenge" (м. Київ), "ЛКС" (м. Київ), "Feel the Beat" (м. Одеса), "Славянский венец" (м. Кранево, Болгарія), "Ярмарка талантів" (Золоті піски, Болгарія), "Хрустальная звезда" (м. Прага, Чехія) та інші. 

 

Школа

 

Школа

Школа

 

Школа

 

Школа   

 Школа

  

 

 

 ЗАПРОШУЄМО В НАШУ ДРУЖНЮ ТАНЦЮВАЛЬНУ РОДИНУ!
 
ТАНЕЦЬ - ЦЕ НЕ ПРОСТО РУХ, ЦЕ ШЛЯХ ДО РОЗВИТКУ,
САМОВДОСКОНАЛЕННЯ ТА ДОСЯГНЕННЯ НОВИХ ЦІЛЕЙ!
 
 
18 РОКІВ УСПІХУ ТА ПЕРЕМОГ!

 

 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 

 
Архив: 1999 - 2000р. 2001р. 2002р. 2003р. 2004р. 2005р. 2006р. 2007р. 2008р. 2009р. 2010р. 2011р. 2012р.
Создатель сайта компания design.cn.ua
Design by design.cn.ua
© 2008 - 2013.